11 липня 2017 17:17

"Динамо" подтвердило трансфер Кендзеры

Польський захисник Томаш Кендзера уклав контракт із ФК «Динамо» (Київ). Угода новачка з нашим клубом розрахована на чотири років.

Томаш народився 11 червня 1994 року в містечку Сулехув. Зріст – 183 см, основна позиція на полі – правий захисник.

Футболіст є вихованцем «Фалубаша» з міста Зелена Гура. Влітку 2010 року 16-річний Кендзера перейшов до познанського «Леха», де впродовж двох років виступав за другу команду клубу. У першій команді «Леха» дебютував 12 липня 2012 року, вийшовши на заміну на 89-й хвилині виїзного матчу-відповіді 1-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА проти казахського «Жетису» (1:1). У чемпіонаті Польщі вперше вийшов на поле 27 жовтня 2012 року в домашньому поєдинку проти «Ягєллонії» з Бєлостоку (0:2).

За п’ять сезонів, проведених у складі «Леха», зіграв у всіх турнірах 151 матч, забивши 10 м’ячів. Полюбляє підключатися до атак – у доробку захисника 12 гольових передач. Чемпіон Польщі 2015 року, володар Суперкубка Польщі 2015, 2016 рр. (у 2015 році відзначився забитим м’ячем у воротах «Легії» з Варшави, а «Лех» здобув перемогу – 3:1).

Виступав за збірні Польщі U-16, U-17, U-18, U-19 та U-21. У складі молодіжної збірної зіграв 17 матчів. Учасник чемпіонату Європи U-21 (провів 3 матчі, 270 хвилин, в усіх іграх був капітаном команди). Є кандидатом до національної збірної – влітку 2015 року викликався до розташування «Кадри» на матчі з Грузією (відбір на ЧЄ-2016) та Грецією (товариський), але на полі не з’явився.