13 червня 2017 21:21
4

​Олег Гусев: сезон №15 за "Динамо"!

Легенда киян повертається до столичного клубу

Сьогодні офіційно стало відомо про те, що крайній півзахисник Олег Гусєв після піврічної перерви повертається в клуб, який уже став рідним для нього. Офіційний сайт ФК «Динамо» розповсюдив інформацію, згідно з якою Гусєв і кияни домовилися про трудові стосунки строком на 1 сезон (до літа 2018-го).

Таким чином Олег може покращити свої — й без того чудові! — статистичні показники виступів за «синьо-білих». На сьогодні вони мають такий вигляд:

СТАТИСТИКА ВИСТУПІВ ОЛЕГА ГУСЄВА ЗА «ДИНАМО»

95

Тут треба зробити заувагу: майже всі джерела повідомляють, що Гусєв забив за «Динамо» 96 м’ячів і, зокрема, 14 у Кубку України. Це помилка. Її джерело — зустріч 27 жовтня 2015 року «Динамо» — «Оболонь-Бровар» (5:0): на 69 хв. Олег зробив рахунок 4:0, а за три хвилини до цього відбувся автогол голкіпера «Оболоні-Бровара» Артема Кулинича, помилково записаний на півзахисника «Динамо». У відповідному епізоді Гусєв ударив по воротах, м’яч поцілив у стійку гостьових воріт, від неї потрапив у спину Кулинича й залетів у ворота.

На підтвердження викладеного пропонуємо переглянути фрагменти згаданого матчу за цим посиланням (епізод із третім узяттям воріт починається на 51 секунді):

Скептикам - 15-16 сезон Гусев забил 12 мячей, второй результат за карьеру ! Уступил только Ярмоле ! То кому он должен уступать место?! СаШо столько лет "тормозил" рост молодых вратарей, ушел и что - у нас сразу появились классные вратари ? То же самое и с Гусевым - только прямая конкуренция !!!
видео?
А взагалі Гусєв отримує шанс округлити зразу кілька цифр: 300 матчів і 60 голів в чемпіонаті за Динамо, по 100 матчів в єврокубках і за збірну України, 100 голів сумарно за Динамо. 25 голів у єврокубках. Олегу є за що старатися!.
Пам"ятаю той курйозний гол і без відео. Коли мяч після удару Гусєва відлітає від штанги назад у поле, потрапляє у спину воротареві і закочується у ворота, то це 100% автогол. У Гусєва таки 95 голів, але вірю, що ще 5 він за Динамо неодмінно заб"є!