21 апреля 2017 12:48
Украинское классико как тест на ответственность

У Київській міській державній адміністрації відбулася Робоча нарада з безпеки та організації матчу 26 туру Ліги Парі-Матч «Динамо» — «Шахтар»


Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбулася Робоча нарада з безпеки та організації матчу 26 туру Ліги Парі-Матч «Динамо» — «Шахтар», який почнеться у п’ятницю, 21 квітня, о 20:00 на цьому ж стадіоні і на який уже продано понад 30.000 квитків (на ранок четверга).


Робоча нарада пройшла під головуванням КМДА із залученням усіх суб’єктів забезпечення громадського порядку та безпеки матчу. У ній взяли участь представники ФФУ, УПЛ, ФК «Динамо» (Київ), Міністерства надзвичайних ситуацій, Головного управління Національної поліції м. Києва, керівники НСК «Олімпійський», а також Директор та Офіцер безпеки матчу «Динамо» — «Шахтар».


Причиною зібрання Робочої наради став підвищений ступінь ризику цього матчу з питань безпеки. Особливу увагу учасники Робочої наради приділили організації взаємодії служб стадіону з Національною поліцією. Окремо розглянули питання ручної поклажі: було ухвалено рішення заборонити пронесення на НСК «Олімпійський» валіз і рюкзаків. Уболівальники зможуть залишити їх у пересувних камерах схову (в автобусах) поблизу входів до стадіону.


Оскільки на матчі «Динамо» — «Шахтар» буде присутній Інспектор УЄФА, котрий перевірятиме готовність служб стадіону до фіналу Ліги чемпіонів 2018 року, особливе прохання до вболівальників не влаштовувати протиправних дій і не проносити на НСК «Олімпійський» різні заборонені засоби, зокрема, піротехніку.

Гідно провівши матч «Динамо» — «Шахтар», футбольне співтовариство України підтвердить, що заслуговує великої відповідальності, покладеної на нас УЄФА!


Нагадуємо також, що на час матчу станція метро «Олімпійська» буде закрита на вихід і на вхід. Станція метро «Палац спорту» буде відкрита тільки на вхід. Станція метро «Льва Толстого» буде відкрита тільки на вихід.