10 серпня 2016 00:19
22

Суперкубок УЕФА. "Реал" - "Севилья" 3:2. Обрезка Коноплянки оказалась фатальной

"Реал" в матче за Суперкубок УЕФА "Реал" со счетом 3:2 обыграл "Севилью".

Вингер андалусийцев Евгений Коноплянка вышел на замену на 67-й минуте, а уже через 5 минут забил с пенальти, выведя свою команду вперед.

Однако затем Серхио Рамос сравнял счет, а в экстратайме Карвахаль отобрал мяч у Коноплянки, который пошел в обыгрыш на троих соперников на фланге, и забил победный мяч за "галактикос".

"Реал" - "Севилья" - 3:2
Голы: Асенсио, 21, Рамос, 90+3, Крвахаль, 119 - Васкес, 41, Коноплянка, 72 (с пен.)
Как обычно, обрезка Коноплянки явилась причиной гола и проигрыша Севильи. Да, в голах надо обвинять не только вратаря и защитника, но и того, по чей вине произошла безмозглая потеря мяча, особенно из-за обрезок, когда вся команда идет вперед
Давайте в кожному епізоді, після втрати мяча в центрі поля, звинувачувати півзахист, а захисники для чого тоді в команді, хто заважав трьом захисникам відібрати мяч у Карвахаля.
Ну вообще он потерял мяч в центре поля, когда вся команда стояла в воротах, в чем его ошибка то?
lurel, до речі саме тоді і забиваються голи коли обрізаються в центрі поля,от таким нахабним поводженням гравця який лізе на двох на трьох при тому всьому що Женя має гарну швидкість і не був втомлений так як вийшов на заміну він мав до ганяти Карвахаля і підібрати за собою де нагадив це футбольний принцип,а розказувати проте що інші стояли це вже інше а помилка і атака мадридців саме почалася там,так. Що нікуди не дінешся Женя винний. Ти подивися йще раз на той момент як він по піжонськи назад біг…,так грати не можна
Коноплянка, як і Ярмоленко, у захисті не відпрацьовують. Це лише імітація, чи може просто присутність гравця у захисті. Так і я умію, чого ж там. Ну побіг за гравцем, ну не наздогнав, не відібрав.. Ну то й що? :-) От тому один буде в запасі сидіти, а інший просидить всю кар'єру в "Динамо".
Ванько, ярмоленко не отрабатует?????, извините значит вы в очках футбол смотрите, забейти инры на евро против немцев, предыдущие матчи лч против мансити и челси в групповом турнире. Внимательно пересмотрите. Это отличие Ярмолы при реброве и при Блохине. Конопле в плане физики далеко до Андрея. Андрею не хватает стабильности и сильной игры против топов. Я бы даже сказал везения.
Як би там не було а Коноплянка винен чому коли втратив м'яч не побіг у відбір а практично пішки пішов назад це при тому що він вийшов на заміну у другому таймі,а Кархаль який відпахав два тайми так легко втік від нього,ДА і до речі м'яч він втратив після того як з ним на своїй половині пробіг легким бігом не більше 10-15 метрів ,моя думка не готовий він відпрацьовувати на захист от тому і сидів минулий сезон і якщо незахоче пахати то і наступний так само буде,але звичайно бажаю йому тільки успіхів…
Тому Емері його й не ставив в склад
То ли Вацко на всех так сильно влияет, то ли я не знаю ;)
Женя потерял мяч за метр до центра поля у его кровки!! И это при том что остальные игроки Севильи были в обороне и в атаку никто бежать не собирался. Я бы Женю критиковал за ужасную игру на оборону...

Краневиттер и Рами вышли на Дани, но вместо того чтобы встретить с подстраховкой - разошлись в разные стороны, сделав коридор. Вот фатальные ошибки двух игроков. А Колодзейчак не сделал фатальную ошибку? А Нзонзи почему не пошел вместе с Рамосом, а только наблюдал как он один на дальней стоит?

Захист винен 100%, Карвахаль не зустрів жодного супротиву з їх боку, як на скейборді проїхався між ними.
Блин ше вы к нему пристали он рисковал, жека лидером будет в севильи это у нас мля боятся играть ой а вдруг я потеряю, испанцы это ценят риск самоотверженность. А сколькл месси с роном так теряли иньеста так обрезался. Матч классным веселым был это только начало.