8 ноября 2015 17:09
3
Бывший пресс-атташе сборной Украины оказался в больнице после избиения неизвестным

Известный в прошлом спортивный журналист, а позже политик, экс-депутат от партии "Свобода" и пресс-атташе сборной Украины с 2003 по 2007 годы Игорь Мирошниченко оказался на больничной койке после избиения неизвестным. Как выяснилось, конфликт произошел на бытовой почве. В Фейсбуке Мирошниченко изложил свою версию произошедшего.


"Я вже давно не маю ілюзій стосовно правдивості ЗМІ, які сьогодні використовують для політичного кілерства, але те, що сталося зі мною вчора пізно увечері та те, що я дізнався сьогодні зі ЗМІ, прийшовши до тями, за межею порядності, людяності та здорового глузду! Для початку: Я НІКОЛИ ЗА 10 РОКІВ СВОГО ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ Й ПАЛЬЦЕМ НЕ РУХАВ СВОЮ ДРУЖИНУ Й НІКОЛИ НЕ ЧІПАВ ЖІНКУ. Це може підтвердити кожен сусід, пересічний мешканець міста і району, який мене знає особисто. Останні 10 місяців я не живу зі своєю дружиною і з нею офіційно розлучений. Натомість, в мене з нею є спільна дитина, якій 7 років і яку я безмежно люблю! Дитина з дружиною згідно з судовою ухвалою проживає в квартирі на проспекті Бажана, 12 у Києві, яка є МОЄЮ ВЛАСНІСТЮ І ДЕ Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ упродовж останніх 10 років. У мене немає жодної заборони чи обмеження відвідувати свою квартиру. Вчора близько 21 години 30 хвилин я повернувся з денної прогулянки з донькою. Колишня дружина відчинила після тривалої паузи мені двері моєї квартири, в якій вона проживає з донькою, пустила нас до хати. Оскільки упродовж дня ми з донькою купили їй декілька речей в магазині, я попросив малу вдягнути ці речі, щоб впевнитись, що вони їй підходять.


Водночас, я вирішив зайти до спальної кімнати забрати коричневий светр. Моя колишня дружина сказала, що там моїх речей немає і заходити туди не треба. Однак, я без будь-яких перешкод відчинив двері. На ліжку я побачив чоловіка у спідній білизні, з яким ніколи не зустрічався раніше. Без будь-яких розмов цей чоловік зіскочив на ноги і завдав мені удару в обличчя. Після цього він схопив мене за волосся, повалив на підлогу та почав безперервно бити мене по голові та в обличчя руками, ліктями і ногою. При цьому за побиттям спостерігала знервована дитина і моя колишня дружина, яку злочинець увесь час закликав фіксувати моє побиття на відео та фото, щоб потім викласти в соцмережі. Побиття тривало щонайменше 10-15 хвилин. Коли я зрозумів, що бандит не зупиниться і не відпустить волосся допоки не вб'є, я спробував доповзти до дверей, виліз в коридор, де побиття продовжувалося. Зрештою, мені вдалося ліфтом спуститися на перший поверх, де я викликав поліцію.


Коли разом з поліцією я повернувся до квартири, колишня дружина сказала, що вона в квартирі тільки з дитиною. Вона встигла витерти калюжі моєї крові і випроводити чоловіка, який мене побив. З соціальних мереж і від консьєржів та сусідів, охоронців паркінгу мені відомо, що цей зловмисник, який мене побив, є давнім коханцем моєї колишньої дружини. Його ім'я Іван Абрамов. Його затримала міліція на 8-му поверсі будинку. Так що версія матері моєї дитини про те, що її буцім-то захищав випадковий слюсар, який збирав меблі о 21:35 не вписуються у цинічну версію про мій напад на неї. Вона не зверталася за жодною медичною допомогою, тоді як я лежу на лікарняному ліжку у тому стані, якому ви мене бачите з діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом, кровопідтеч та струсу мозку.


P.S. Я сильний. І як чоловік, очевидно, не мав права постити своєї побитої мармизи. Проте, як політик маю захищати репутацію. Свою та Свободи. Я хочу гідно дивитися у вічі людям і хочу, аби моя дитина знала, що її батько гідний, чесний та порядний чоловік", - написал Мирошниченко.
Получил по заслугам, нехрен лезть туда, где тебе не рады)) А вообще после того, как он пошёл в политику, резко негативное отношение к нему
Это лажа... Если бы его били 15 минут, все было бы гораздо хуже...
Две гематомы и поцарапанная шея. Если бы Мирошниченко били бы 15 минут, как он говорит, травмы были бы более обширные и явно более серьёзные. Так что преувеличивает г-н Мирошниченко, либо что то не договаривает чтобы показать какой он "порядочный" и "честный". Хотят в се видели явное доказательство обратного.