13 липня 2015 16:29
1

Сборная Украины заняла 12-е место на Универсиаде в Южной Корее

Студентська збірна України завершила свої виступи на Універсіаді, яка підходить до завершення у південнокорейському місті Кванджу.

У матчі плей-офф за 9-12 місця підопічні Володимира Лозинського зустрілись зі збірною Китаю. Повівши у рахунку в середині першого тайму (пенальті реалізував Ігор Курило), українці провалили другу половину зустрічі, пропустивши три «сухих» м’ячі.

Більш невдало «синьо-жовті» провели матч за 11-12-е місце. Суперником нашої команди стали «старі знайомі» - збірна Мексики, з якою українці зустрічались на старті турніру і здобули перемогу з рахунком 1:0. На жаль, мексиканцям вдалося взяти більш ніж впевнений реванш. Ще до перерви рахунок був 0:3 не на користь збірної України, а наприкінці зустрічі команди обмінялися забитими м’ячами.

Таким чином, поступившись мексиканцям, студентська збірна України посіла підсумкове 12-е місце на турнірі.

Китай – Україна – 3:1

Голи: Ю Цзенгпін (47, 59), Ху Мінг (75) – Курило (26, з пенальті)

Китай: Лю Тянксін – Чуй Менгксю, Чжанг Тао, Ванг Вей, Сонг Юі (Лі Січен, 76), Хан Гуангхюй (к), Гуо Цзиїн, Чуй Бою, Чен Цзиксюан (Ху Мінг, 46), Хе Цзичао, Ю Цзенгпін (Лі Женг, 80)

Україна: Юрчук – Коновалов, Курило (к) (Панасенко, 55), Зубок, Западня (Єфремов, 62), Мединський, Єрмаченко (Нурдінов, 33), Богданов, Боровець, Загальський, Довгаленко (Котляр, 52)

Мексика – Україна – 4:1

Голи: Лойя (5), Фернандес (33), Вільялвасо (45+1), Фернандес (90, з пенальті) – Котляр (83, з пенальті)

Мексика: Мадрігал (Коррал Гарсія, 46) – Рісо (к), Ольгін, Мендес, Лойя (Монтес, 71), Мартінес, Гутьєррес, Вільєгас (Камачо, 78), Фернандес, Гарсія, Вільялвасо

Україна: Юрчук – Коновалов (Семенець, 46), Зубок, Западня (Єфремов, 46), Єрмаченко, Панасенко (к) (Богданов, 60), Боровець, Нурдінов, Загальський, Довгаленко (Мединський, 26), Котляр.