1

Украина (U-16) - Россия (U-16) - 0:0, пен. - 4:3. Мемориал Банникова. Финал

Україна (U-16) - Росія (U-16) - 0:0 (пен. 4:3)

Україна: Безрук (Солдатенко, 80+2), Кирюханцев, Макогон, Лук’янчук, Штаненко, Куксенко, Серденюк (Оріховський, 16), Циганков, Коваленко, Арендарук, Шевченко.
Пенальті у складі збірної України реалізували Оріховський, Куксенко, Циганков, Лук’янчук. Не реалізував Коваленко.

У неділю, 6 травня, в Києві юнацька збірна України (футболісти 1996 року народження) посіла перше місце на XI Міжнародному турнірі пам’яті Віктора Баннікова, як і торік, перемігши у фіналі російських однолітків.

У матчах групового турніру підопічні Олександра Головка впевнено здобули три перемоги над Туреччиною (3:1), Чехією (3:2) та Словаччиною (3:0), а от вирішальний поєдинок вийшов для них набагато складнішим. Росіяни організовано захищались, тож попри певну територіальну перевагу синьо-жовті не мали багато нагод. В основному боротьба велась у середині поля, хоча після перерви господарі турніру були явно ближчі до успіху, ніж суперники.

Зокрема, капітан команди Віктор Коваленко декілька разів загрожував воротам збірної Росії, а на п’ятій хвилині другого тайму, пробиваючи головою, влучив у поперечину. Зрештою, у ігровий час гості відстояли свої володіння. Цікаво, що в серії пенальті саме гірник Коваленко не реалізував свою спробу. Щоправда, його і всю команду виручив голкіпер Вадим Солдатенко, котрого наставник спеціально випустив на післяматчеву лотерею. Київський динамівець відбив два 11-метрові удари і приніс збірній України тріумф.

ХI Меморіал Віктора Баннікова

Група А. Україна, Словаччина, Туреччина, Чехія.

0

Група В. Росія, Польща, Сербія, Бельгія.

6 травня
Матч за 7-е місце Чехія - Польща - 1:1 (пен. 4:3)
Матч за 5-е місце. Словаччина - Бельгія - 1:2.
Матч за 3-є місце. Туреччина - Сербія - 2:1
Фінал. Україна - Росія - 0:0 (пен. 4:3)
Интересный момент: вратарь Безрук способен играть руками только когда в составе есть Арендарук. :)