21 января 2012 23:15
1
Дыминский: "Кучеров будет помощником Шарана"

Перед вильотом команди до Туреччини Почесний президент «Карпат» представив команді нового наставника.

– За день до від’їзду команди на збори в Туреччину я представив гравцям нового головного тренера – Володимира Шарана. Це вихованець львівського футболу, який пройшов серйозний шлях в якості гравця і тренера. Павло Кучеров буде виконувати обов’язки помічника головного тренера. Щодо завдання на другу половину сезону – то воно поставлене мною і прийняте головним тренером. Воно полягає в тому, щоб обов’язково потрапити до Ліги Європи через Кубок України і опинитися у першій десятці Прем’єр-ліги.

– Як давно ви стежили за роботою Володимира Шарана і чому ви обрали саме цього спеціаліста?

– Не буду приховувати – я дивився за виступами «Олександрії». Ця команда грає приблизно у тому ж стилі, що й ми. Тим паче, що там нема зірок, а команда показує непоганий футбол. Розмова з Володимиром Богдановичем була ще раніше. Не я її вів, а спортивний директор, про це ніхто не знав. Володимир Богданович – людина порядна. Маючи контракт з «Олександрією» він коректно... не те щоб відмовив, просто з жалем констатував, що не може покинути «Олександрію» у такому стані. Але коли керівництво команди призначило на посаду головного тренера Леоніда Буряка, а Володимиру Шарану запропонували роботу в структурі клубу, я із задоволенням зробив йому пропозицію. Тут є ще одна ситуація. Вона не ключова, але все ж є. У Павла Кучерова нема ліцензії, яка давала б йому право виконувати навіть обов’язки головного тренера. На навчання, яке є стаціонарним, потрібен час, до того ж це відрив від колективу. А в теперішній ситуації ризикувати не можна. Але повторюю, що це не головна причина. Я за Володимиром Шараном слідкував. Чекав нагоди і вона з’явилася. Думаю, що наші уболівальники оцінять патріотизм нового тренера – адже він є вихованцем львівського футболу, захищав кольори «Карпат» та київського «Динамо». Тому я дав йому шанс як молодому та перспективному тренеру, в якого є мотивація і бажання довести, що він опинився у нашій команді не просто так.

– Чи будуть якісь зміни в підготовці команди, зважаючи на початок роботи нового головного тренера?

– Ні. Було б безглуздо щось переробляти. Я впевнений, що Павло Кучеров, який готував команду до цього моменту, порозуміється з новим наставником і вони знайдуть спільну мову.

Ну это прогнозируемо.