5 апреля 2011 16:45
1
Гендиректор "Закарпатья": "Назревает более громкий скандал, нежели матч "Металлист" - "Карпаты"

Генеральний директор «Закарпаття» в ексклюзивному інтерв’ю ukrfootball.in.ua спростував інформацію про офіційну відставку Ігоря Гамули та проанонсував черговий можливий скандал в українському футболі…
— Чи прийняло керівництво «Закарпаття» відставку Ігоря Гамули?
— Офіційно ще ні. Президент викликав Гамулу до себе в Київ у центральний офіс. Тому рішення буде ухвалено лише завтра об одинадцятій годині.
 
— Чи був тренер упевнений на сто відсотків, що йому потрібно йти?
— У мене не було з ним такої розмови. На вчорашній прес-конференції він не з’явився через дуже поганий стан здоров’я, а те, що нині пишуть в Інтернеті про його відставку як факт, це лише здогадки журналістів.
 
— Особисто ви в чому вбачаєте ігрові проблеми «Закарпаття» після зими?
— У недооцінці суперників. Йдеться і про «Арсенал», і про «Львів».
 
— Якби вчора команда зіграла принаймні внічию, Гамула б залишився?
— Це потрібно запитувати в Гамули. Я за нього не можу відповідати.
 
— Як узагалі оціните його роботу в «Закарпатті», адже минулого сезону він не зумів її втримати в прем’єр-лізі, а цього року відчув чималі проблеми з підвищенням у класі?
— Я б не хотів давати коментар з цього приводу. Однак хочу зазначити, що функціональна готовність футболістів нині на досить високому рівні, який дозволяє їм виконувати поставлене завдання підвищення в класі. Але є одне досить вагоме «але»… Сьогодні в першій лізі «Чорноморець» та «Олександрія» досить грубо «грають проти нас у шахи», якщо ви розумієте про що я… Гадаю, ви знаєте,  що таке футбол у першій лізі?.. Завтра дисциплінарний комітет розглядатиме питання щодо перенесення гри «Чорноморця» й «Геліоса». Якщо рішення ДК буде на користь «Чорноморця», я завтра о 18.00 одразу ж зберу прес-конференцію та озвучу на всю Україну, на якій підставі насправді було перенесено цей матч. Ви маєте здогадуватися, чому… У мене є докази, що гру було перенесено всупереч регламенту змагань, статуту УЄФА та, тим паче, людським поняттям.

Повторюсь: якщо ДК ухвалить вигідне для одеситів рішення — чекайте на скандал гучніший, ніж «Металіст» — «Карпати», повірте вже мені…

P.S.: Нагадаємо, що матч 22 туру між «Геліосом» та «Чорноморцем», який мав відбутися 26 березня, рішенням Адміністрації Професіональної футбольної ліги України було перенесено.

Вердикт ПФЛ звучав так: «Зважаючи на зайнятість одразу ЧОТИРЬОХ своїх футболістів у різних збірних, «моряки» ініціювали зміну дати проведення гри. Рішенням Адміністрації ПФЛ зустріч «Геліос» — «Чорноморець» відбудеться 25 травня»…

Правильно, пускай снимут Черноморец, Олександрию с турнира, и у Закарпатья будут все шансы выйти в УПЛ! )))