29 березня 2011 15:46

U-17: ничья на десерт

Україна (U-17) Туреччина (U-17) − 2:2

Голи: 1:0 Близниченко (36), 1:1 Бейкан (68), 2:1 Хльобас (69), 2:2 Речеп (80+1).

Україна: Сарнавський, Савченко, Іоша, Дуць, Шишка, Гемега, Васильєв, Фаворов (Мирошник, 62), Близниченко, Хльобас, Хобленко.

У останньому турі відбірного еліт-рунду ЧЄ-2011, що фінішував у Німеччині 29 березня, юнацька збірна України здобула перше очко, але залишилася на останньому рядку групи 4.

Гра з турками не мала турнірного значення для команди Юрія Мороза, котра ще у суботу, зазнавши другої поразки поспіль, втратила всі шанси на завоювання путівки до Сербії. Щоправда, перемога у вівторок могла б підняти синьо-жовтих на третю чи навіть другу сходинку, і це стало б для них певною психологічною сатисфакцією.

Утім, двічі ведучи у рахунку, українська збірна обидва рази перевагу не втримала. На гол півзахисника Андрія Близниченка, котрий відзначився у першому таймі, турки по перерві відповіли влучним ударом Бейкана Шимшека. Зуміли вони відквитати і результативний постріл київського динамівця Дмитра Хльобаса, причому зробили це вже у компенсований час. Після фолу Ігоря Дуця Речеп Ніяз вразив ворота Богдана Сарнавського зі штрафного.

Завдяки цій нічиїй турецька команда фінішувала другою, тоді як до фінальної стадії кваліфікувалася Німеччина, котра усі свої матчі виграла з однаковим рахунком 2:0.