27 січня 2011 18:18
1

Кубок Олега Макарова. Приз остался на Киевщине

Футбольний клуб «Львів» завершив виступ на Меморіалі Макарова, добравшись до самісінького фіналу.

«Львів» - «Путрівка» Київська обл. 1:2 (0:1)

Голи: Литовчак (20, з пенальті), Вишняк (47), Приходько (80).

Львів: Антон Ситников (Олександр Мусієнко, 46), Данило Лазар, Іван Білий, Андрій Мостовий, Вадим Жук (Денис Анеліков, 46), Євгеній Чепурненко (Михайло Сікорський, 76), Тарас Яворський (Антон Приходько, 75), Андрій Даньків, Роман Мачуленко, Володимир Танчик, Михайло Козак. Головний тренер – Олександр Рябоконь.

Проти Чемпіона й володаря Суперкубку Київщини городяни рецепту не знайшли, пропустивши два голи.

Перша половина першого тайму проходила в рівній боротьбі, проте першими відзначились саме путрівчани. Це активний Вишняк зумів пробратись крізь захисні редути городян і вийти практично сам на сам зі голкіпером «Львова». Антону Ситникову нічого не залишалось робити як фолити. Унаслідок – пенальті. Виконувати одинадцятиметровий удар наважився Литовчак. Останній потужно пробивши у нижній кут воріт і тим самим розвів воротаря «Львова» із м’ячем по різні сторони, 0-1. Після пропущеного голу Леви дещо активізувались, додавши швидкості, проте забити у першому таймі Синьо-Золотим Левам так і не довелося.

Друга сорокап’ятихвилинка розпочалася з «холодного душу» для «Львова». Невгамовний Вишняк скористався обрізкою Мостового й невідпорно пробив метрів з 30-ти. Після цього удару м’яч летів чудернацькою траєкторією, як наслідок, гол пропустив Олександр Мусієнко, який замінив Ситникова після перерви. Після того, як рахунок у зустрічі став 0-2, досвідчені футбольні старожили «Путрівки» відійшли в глуху оборону, тим самим нічого не даючи зробити активним львів’янам попереду. Футболісти «Львова» мали, особливо в другій половині зустрічі, тотальну перевагу, проте забити вдалось лише один раз. Це, Приходько, який вийшов замість Яворського на 75-й хв., на силу вистрілив метрів з 25-ти низом у правий від себе кут воріт. 1-2 у підсумку й перша поразка в новому 2011-му році.

Після закінчення фінальної гри 16-го традиційного зимового турніру з футболу пам’яті ЗМС, заслуженого тренера України Олега Макарова, делегація «Львова» була нагороджена срібним кубком і медалями, а також почесним дипломом фіналіста Меморіалу. Нагороджував Львівських Левів голова Київської обласної федерації Футболу Олександр Тютюн.

Варто також відзначите те, що голкіпера «Львова» Антона Ситникова було нагороджено спеціальним призом Сім’ї Макарова.

Что-же так? "Путривка" кубок взяла, а их имена неизвестны. Состав полностью "засекречен", а страна должна знать имена ГЕРОЕВ!