Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 458
Я себе запитую: хто з команди не став грати краще? Таке крвжання, що всі додали. А це тому, що кожен розуміє, що від нього очікується, видно, що хлопці знають, що вони роблять всі разом о кожен зокрема. Давно вже такого не було. Хлопці не бояться гарти, таке враження, що в них рівень впевненості виріс в рази
Показать ответы
Навіть Андрієвський почав забивати! ))
Буковина, Вербич ))))
Барвiнок, це ж товариський матч
Показать ответы
Буковина, авжеж. Товариський матч, який Динамо ніяк не могло виграти, поки не вийшов Кравець. ХІба для професіоналів є різниця між матчем товариським, чи офіційним? У кожному требо доводити свій рівень. І потім з такою логікою взагалі про жоден матч "Динамо" цього сезону говорити не варто. Кияни, що? - грали з "Баварією", "Ювентусом", ПСЖ? Ні. Або з посередностями, або з відвертими слабаками. Отже, за цією логікою розмова про Кравця чи будь-кого іншого взагалі не має сенсу.
аж жалко его как-то...
Показать ответы
Буковина, За что жалеть? За то, что получая огромные, по меркам обычных граждан, деньги, он не умеет хорошо выполнять свою работу?
Право на помилку мають всі. Слова Шахова, це емоції та відлуння "любові" до кротів і "заробітчан". Я теж не у захваті від Євгена, і так, він зараз не в найкращій формі, але для команди він підсилення, в двох матчах, котрі він грав, це явно. Шкода що не забив, навіть дуже. Я був дуже засмучений, бо "Колос" показав і волю до перемоги, і підстави для надії на неї. Але сталось, як сталось, і не Євген в цьому винен.
Показать ответы
Буковина, усиливать игру нужно для результата! Вчера "балабол" не забил и не решил судьбу матча в пользу Колоса! Вопрос закрыт, Колос покидает еврокубки!
Команли всіх рівнів повинні мати єдину систему, це те, що практикується в Європі, і те, що хотів сфорумвати Ребров.
Показать ответы
Буковина, но при этом мы все не довольны что молодежную сборную возглавил Ротань, который пытается выстроить игру под главную команду (то что он дно тренер то другое), и все хотели что бы молодежку возглавил Петраков, который не пытался бы из *овна лепить конфету подражая главной команде страны, а просто выжимал с тех игроков что есть, максимум)
Збитий льотчик
Бажаю здоров"я, звісно, але Коноплянка - всьо
Показать ответы
Буковина, повністю згоден. нехай виздоравлює. але в збірній хтось молодий заграє.
Мальчег, де саме має грати Родрігес в такому випадку?
Показать ответы
Буковина, Справа, вместо Де Пены или Вербича. Хотя по уровню и игре сильно большой разницы между этими игроками не вижу
Буковина; Суповой набор, ну вот не знаю где именно и кого, это решать тренерам, просто желание увидеть двух быстрых и видящих поле хавов одновременно, есть какое то, возможно чудное, предположение, что это даст тот недостающий созидательный толчок нашей средней линии.
І мені це в око впало, я не його фанат і зажди налаштований критично, але тут мушу визнати, що він, як і Буяльский, став кращим
Показать ответы
тренер пояснил как надо играть) почитай вью. Многпие кто не работал плотно с Ребровым, офигивают) раньше что лесик что хац видимо вообще не работали индивидуально с игровами
так вже ж взяли ))))))))))
Показать ответы
Буковина, нехай повернуть де брали,він бракований....
Дід Панас, з чого відкати? Вони ж вільним агентами прийшли
Показать ответы
Буковина, так в том и прикол, что если свободный агент, то агент игрока требует выше зарплату, типа на трансфер не тратились. Ну а чтоб не платить выше зп, то агенту игрока больше перепадает) Шаблий потому и любит именно свободных агентов кидать)
Ничего не найдено.