Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 71
Akela, та це ясно, проте вони ж в Генті, Бельгія живуть... привикли до іншого, там інші маштаби
Показать ответы
Bodivin, 100%, там за годину можна з одного на інший край Бельгії переїхати))
ааааа, ясно! Ви ще розкажіть скільки в двохсторонках він забив на тренуваннях)))
П.С. Проти Артема нічого не маю, і ясно що його відхід не і за кондицій і нічого дивного в тому не було.
Показать ответы
Bodivin, вибачте, але я спілкуюся лише з адекватними співрозмовниками. Бажаю всього найкращого.
Барвiнок, я перед тим як спитати вас- погуглив в голові, потім в гуглі- не знайшов- питаю вас.
Показать ответы
Bodivin, дивний у Вас гугл. У "Колоса". До речі, це єдиний гол у тому матчі.
кому забив той 1 за Динамо?
Показать ответы
Bodivin, гугл у допомогу.
Bodivin, никому он не забивал, человеку приснилось. Он 1 раз на замену вышел и всё.
ZaDynaMMMo, розумію що можливо історична аналогія важка занадто.. ок, давайте матеріальну...ближчу до душі... ви живете в приватному будинку... є земелька, огурчики, бурячки... є у вас сусід... одного дня каже слухай- а давай ти той кусок городу дасиш мені( Кубань), а я тобі оцей( Крим). Ти не дивись що там засушливо..камні і т.д. зато клімат супер і тобі під боком... Ви погоджуєтесь...міняєтесь... Ви навели порядок, вибрали камні, впорядкували, зрошення налагодили, ПРИВАТИЗУВАЛИ...... А одного дня сусід найняв тіпочків- виставив по перемитру- і каже йди нах звідси, це моє, я тобі помилково віддав... і за кубанський кусок забудь.. і на оті грядочки з огурчиками( Донецьк і Луганськ) я взагалі тобі своє лайно зливати буду, поняв?
А ви:
- Ну... і далі слова боксера по тексту. Ну да... ви ж порядочні... у вас там картопелька посаджена з кропчиком.. помнуть же як ви станете не те казати...
Я правильно Вас розумію?)))
Показать ответы
Bodivin, Пойдите прославьте хотябы на 100-ю часть Украину от того, как это делает "сепаратист" Усик, а после пишите свои бредни;) Для меня ВЫ СЕПАРАТИСТ, ибо языком чесать на сайте динамомании - нестарну прославлять и показывать свою "украинственность" ;) Далее я дискуссию считаю бесмысленной. Удачи Вам мира и процветания и успехов в прославлении Украины!
бачу, прохання для вас пустий звук... ок
Не було України ляля і тополя...
Але була окупована територія, з місцевими мешканцями, і були люди які були в своїй країні на НЕ окупованій території- чим ця аналогія не підходить, крім того що вона Вам не зручна- не розумію....
Показать ответы
Bodivin, не знаю откуда у вас уверенность об оккупации, моя бабушка родившаяся и прожившая всю жизнь в Киевской области мне никогда не рассказывала, что она жила в оккупированной КЕМ-ТО стране, кроме того времени, когда пришли фашисты
Bodivin, Прсто вы подтасовываете исторические факты, гляд из сегодняшнего дня втогдашний.... на тот момент и на те времена украина не была самостоятельной державой даже и пары лет, ЛЮДИ НЕ ЗНАЛИ ЧТО ТАКОЕ НЕЗАВИСМОСТЬ и НЕЗАВИСМАЯ СТАРАНА УКРАИНА, это сечас можно говрить о независмости, когда мы живем в отдельной стране сосовей конституцией и так дале уже почти 30 лет, когда здесь в НЕЗАВИСМОЙ стране родилось и выросло покление людей, котрым уже ппочти 30 или окло того лет, котрые воспринимают себя сугубо украинцами, а тогда НЕ БЫЛО И РЯДОМ такого, о какой окупации вы говорите и самое главное КАКОЙ СТАРНЫ?, Котрой отдельной по факут так и не существало более-менее продолжительного времени? Хватит нести чушь про окупацию ;)
Усик зізнався, що вже дуже давно стежить за відео Шарія. "Я тебе дивлюся з 2014-го чи 2015-го року. А порадив мені подивитися Олександр Гвоздик. Ми всією командою іноді переглядаємо твої відео", – сказав боксер.
По справам? Тут таке діло- чувак командою шарика дивиться, патріот від Бога)
Показать ответы
Bodivin, Смотрел он мудака Шария и что с того? Пусть хоть Дом2 смотрит, меня его досуг мало интересует. А вот то что он завоевывая титулы поднимает украинский флаг и во всем мире говорят про украинского чемпиона имеет значение. Благодаря таким людям нашу страну знают и уважают. Повторюсь ещё раз, главное делать, а не болтать. Он делает, его критики только болтают. На каком основании именно болтуны считают себя патриотами? Я их такими не считаю.
ZaDynaMMMo, це все що ви сказали- має право на життя. Але, просто погляньте під іншим кутом:
Грудень 1942, спортсменам , евакуйованим з Києва, десь там за Уралом запитують:
-Шановні, а чий Київ?
І тепер підв'яжіть , те що ви сказали вищенаписаним- там теж були друзі, родичі і т.д.... Тільки прошу- нетреба про інші часи і інші обставини- війна,є війна!.
Показать ответы
Bodivin, опять же ваши аналогии некорректны с оглядкой на вермя и обстоятельства, даже по тому, чтов 1942-м году не было независимой Украины и т.д. Дальше будет прсто пустая полемика, на нему если бы да дакобы, а мы говрим по факту.
Василь Лановий, хороший принцип- "не смортел, но осуждаю" тут тільки в іншу сторону))
Показать ответы
Bodivin, Предпочитаю судить по делам, а не по словам.
Буковина, так, він додав, але грає, як і грав, просто більш якісніше. Просто зараз ефективніше стали використовувати його сильні сторони... це вже не бульбабол...
Показать ответы
Bodivin, 100 процентов + у него по сравнению с другими игроками ДК громадный опыт
Ничего не найдено.