Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 13
Комментарии по теме:
Вже не бачу цього фото у нього. Може це тільки для підписників? Бо в публічному доступі не бачу. Може видалив.
Показать ответы
Мачете, в сторис
Є Попов і Лочошвіллі. Вони обидва дуже якісні гравці. Є Лук'янчук, Алібеков, Очігава. Нормальних захисників більше ніж треба. Віда, колив Динамо 5 років тому прийшов, також не був мега захисником. Це в Динамо він виріс. А при здорових Драговиче і Хачеріді він сидів на лавці і не грав.
Показать ответы
Мачете, та ні, просто він тоді частіше грав на фланзі. Добре памятаю, як всі плювались після його перших ігор за Динамо, мовляв, кого ми взяли, він же робить купу помилок!? А потім критики замовкли. Я теж розраховую на Лочошвілі, але за Динамо він ще не грав, хоча прийшов у вересні.
Цікаво, цікаво)) Як Зоря може торгувати гравцями, які належать Дніпру і знаходяться у них в оренді? Це я про Луніна і Луньова? Ніяк! Аби язиком плескати.
Показать ответы
Мачете, Також, так до кінця і не зрозумів, на яких умовах переходили ці гравці з Дніпра до Зорі, але версією www.transfermarkt.com, вони ніби перейшли як вільні агенти.
Trasher, якщо хоче розмовляти зі мною, то почніть робити це українською. Бо інакше жодного діалогу не буде. Та і так зрозуміло, що суті ви не розумієте, як і ті, хто в Одесі ходять на Райкіна. А в Києві на Лорак.
Показать ответы
я не зовсім розумію, яке відношення кращі збірні світу мають до того, що ЧМ буде у Росії?
Така логіка пагубна для суспільства в цілому, той хто не хоче, не хай не дивиться. А комусь щось забороняти, це, на мою думку, попахує сталінщиною, і ні до чого доброго не доведе нашу країну. Насильними методами національну свідомість не виховувати
Це буде перший ЧС у моєму житті, який я точно не буду дивитись і не буду цікавитись тим, що там відбувається. Що пану Жураховському також раджу.
Показать ответы
Мачете, а если они мыться перестанут, вы тоже перестаните???. Это стадный рефлекс. Смотрел и буду смотреть. Есть интернет, есть спутник. Бред вы пишите.
Мачете, Да Вы, уважаемый, походу окунь редкий. Совет: смотрите и дальше телевизор, мозгов у Вас больше нет.
Чудове в'ю. Багато корисної інформації. Та ось завершення. Як людина, яка співпрацює із компаніями ріната можу сказати інше. Чорний нал процвітає у тих компаніях. Обороти величезні.
Показать ответы
Мачете, Все правильно пацан сказав, а ти не зрозумів... Він працює в Укртелекомі, що тобі ще не ясно? Там білі гроші, як і в металургіїї.
Тобто Полтава, Суми, Кривий Ріг вже без стадіонів? А там непогані арени. У Маріуполя також арена відповідає всім вимогам. Більше 12, значно більше.
Показать ответы
Мачете, а у эти стадионы точно соответствуют требованиям? В голове всплывают смутные образы заснеженных и заледеневших стадионов Полтавы и Кривого Рога. Есть ли там подогрев газона? У Мариуполя расстояние на аэропорта не "відповідає всім вимогам")
Колова КДК - юрист, який багато разів успішно захищав інтереси компаній ріната. Не виникає жодних сумнівів у тому, що він є поставленою особою, яка працює на хазяїна. Він глибоко помиляється у трактуванні. Подібного випадку САС не було. Бо війни в Європі ніде не має вже багато років. Тільки в Україні зараз. І рішення САС легко передбачити. Сумно, що в КДК працюють проплачені люди, проплачені однією людиною. Саме тому Тайсон, Бернард і інші гравці шахти не отримують дискваліфікації після матчів по відео повторам. Саме тому гравці Динамо дискваліфікації отримують. В нашому футболі КДК працює на одну людину. Це величезний конфлікт інтересів.
Показать ответы
Мачете, если речь зашла о юристах, то не нужно говорить о войне - Украина официально называет события на Донбассе АТО (антитеррористическая операция). Вы не в курсе, в каких регламентных документах Лозанны вообще упоминается эта загадочная аббревиатура - АТО?
И кстати, а Вы знаете, что из себя представляет "юрист" ДК Мадзяновский? По-моему, он недалеко ушёл от тех, кто защищал интересы Ахметова:-))
Та не дадуть їм у шахті тренувати ю19. Була спланована диверсія, аби переманити із Ситником 5 основних гравців з команди 2002 р.н. Диверсія провалилась. Всі гравці залишились в Динамо. Тренери перейшли. Та що там їх чекає? Гравців вони не переманили. А це було основою їх переходу. Зрадників чекає небуття. І в 33 роки підуть тренувати дитячі команди на районах Києва взагалі за копійки. А мали можливість ще декілька років працювати у дитячій структурі. Може і вибились би в люди. Зараз же поставили хрест на своїй футбольній кар'єрі. Ще й дають такі "героїчні" коментарі. Прям мученики.
Показать ответы
Мачете, а откуда информация, что они не перешли? на Динамомании была информация о том, что они как раз и ушли из Динамо, не 5 игроков, но ушли
Якщо у Шапаренко не травма, то чекаю його завтра також у заявці на гру. Можливо дійсно Миколенко навіть у старті вийде. Цікаво, що не має Очігави. Скоріше за все він таки кудись переходить в оренду.
Показать ответы
Мачете, жарко, может в голову нагрело, волос же много (шучу, шучу, а то сейчас коршуны налетят). Вроде перед заменой бегал нормально, делал ускорения, играл как обычно, на травму точно не похоже и нормально ушел. Комментатор тоже считает, что Шапаренко завтра должен в заявку попасть.
Ничего не найдено.