Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 63
Слабенько, але є одна закономірність - Коваленко і Зінченко підтвердили свій істинний клас, клас рівня не вище молодіжки.
Показать ответы
ALud, беседина забыл?
І коли ж ти знайшов Ярмоленко? В 2006 році, коли тренером був Дем'яненко?
Показать ответы
ALud, таки да ! Через 10 лет оказалось, что с Лениным на субботнике 256 человек носили бревно ! )
Команді треба не допомогати, а грати в команді і на команду, і так в кожній грі, а то сьогодні допоміг і місяць на відпочинок..на полі.
Показать ответы

ALud, вот он - пример "болельщика" "Динамо". Проиграли - польем грязью, выиграли - все равно польем, но меньше, а то играли не так как хочется. Человек выдал отличный матч и все равно не то. П.С. Мораес много в этом сезоне играл? Один раз вышел в основе, если я не ошибаюсь, а все остальное на замену во втором тайме и каждый раз обострял. Или Вы смотрите не внимательно, или вы смотрите через раз, или вы такой "болельщик".

Твір на вільну тему особливо в розрізі висловлювання " став грати просто"... Як каже відрмий герой - не смішіть мої тапці. Самий технічний наш футболіст став грати просто? Це що - приняв віддав? А проходи, а загострення, а обіграші, а технічні дії - що пропали? Є футбольна аксіома - чим сильніша, класніша команда, тим вищу середню планку майстерності потрібно демонструвати гравцям, тим більше в них індивідуальних стимулів, тим більша самовіддача як в психологічному, так і фізичному плані. Не сумніваюсь, що як тільки Ярмоленко підтягне фізику до рівня топ граця Борусії, його гра стане ще переконливіша. Відчуйте різницю в рівнях чемпіонатів.
Показать ответы
А шо у него с физикой не так? В Динамо гонял 90 менут без замен и не запыхивался. Дортмунд может себе позволить его поменять через 65 минут, чтобы был посвежеее на следующий матч через 3 дня. Филипп, конечно, слабее, но при счете 2:0 справляется.
А хто пам'ятає, як Суркіс, ще старший, обіцяв реконструкцію Динамо ще на початку 2000-х, а потім знайшли причину не робити її... тому й Динамо там, де стадіон , на довгій реконструкції...
Показать ответы
ALud, А причина у тому, що стадіон побудовано на схилах Дніпра, тому ліпити там щось ще, дуже небезпечно!
ALud, А причина у тому, що стадіон побудовано на схилах Дніпра, тому ліпити там щось ще, дуже небезпечно!
Це перша серйозна продажа з часу продажі Шевченка. Скільки років пройшло? І скільки було потрачено з того часу на трансфери в команду? Хоча, молодець для себе, похвалив, відмітився...
Показать ответы
ALud, здається мені, що Драговіч і Ленс, також не за малі гроші перейшли
Отметился, чтоб место в чартерах сохранить. :)
ALud, а Ідейе, Ленс, Драговіч? Чи рахуєте не серйозними продажами цих гравців. А головне вчасно продали, ніхто з них не заграв, окрім Ленса і то в Турції
А Каладзе, Реброва, Лужного... забыли? По тем временам и на том уровне солидные деньги!
ALud, Бангуру еще продали
Google, а вам не хочеться бачити якщо не нових Шевченків, Блохіних, то хоча би їм гідних по грі Цитаїшвілі, Ісаєнко, Мащенко, Попова... В даних реаліях це неможливо, дивлячись хоча б на гру Булеци. Але ж...вам досить таких перемог на рівні Ю-19...
Показать ответы
ALud, Не вижу в этом никаких проблем. Особенно по этой одной игре.
Але ж він правий - зараз ми бачимо не Динамо, а динамо, гра якого не задовольняє більшість вболівальників. А те що вони не мужики, так вони і самі це признають.
Показать ответы
ALud, в чем он прав? в этом: "не хотят ни с кем разговаривать".
Открываем "FootballHub" - интервью Цыганкова, три интервью Ярмоленко, интервью Мораеса, участие в "Футбольный на голову" Сидорчука и Хачериди. Вот прямо на этой странице интервью Кадара. Было интервью с извинениями от Коваля.
Надо на одного такого "серуна" показательно подать в суд за моральный ущерб на минимальную сумму в 5 тыс. грн. Сразу языки прикусят.
Досить бліда гра з боку Динамо. В фізиці шахта була сильніша, та й гра у них більш цільна. Булеца і Наумець явно зіграли слабо. Чого тягнув з їх замінами Костюк, мабуть і сам не знає?
Показать ответы
ALud, С итоговым счетом 2:0 на табло, пускай и дальше так "бледно" играет.
Взагалі-то Миколенко в Ю-17 грав на краю і судячи по фінальним іграм, якраз то і є його місце.
Показать ответы
ALud, в прошлом году за ним наблюдал, он играл цз, и достаточно уверенно, смотрелся получше чем Попов, хотя ростом относительно не высок. В более младшем возрасте не знаю на какой позиции играл.
Ничего не найдено.