Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 41
Шевченко настільки відданий ДК, що працює на кротів і ахметова. Шева мав піти разом з Фоменком, після того, як випустив на останні хвилини тимощука.
Показать ответы
Вася, Шева не мав взагалі сунути свого писка в ту недозбірну недотренера! Та вліз. Це чергова дія видатного гравця, що за межами поля тупенький хлопчик.
Комментарии по теме:
А хіба Хацкевич в попередньому сезоні тренував Динамо? Дехто дуже не хоче показувати Динамо на першому місці. Навіть тут.
Показать ответы
Вася, поважний, до таких як ви дуже влучно застосовується поговірка "смотрю в книгу, вижу фигу". Чітко ж в примітці написано, що розташування команд відповідно до минулого сезону, то причому тут Хацкевич, якщо Динамо зайняло 2 місце, і тут знаходиться відповідно на цьому ж місці
Ти гравець Динамо, а поступаєш як свиня. Ярмоленко продовжив контракт з Динамо і всі від цього виграли.
Показать ответы
Вася, Ви відмовитесь від пропозиції змінити місце роботи, яка, на Вашу думку, буде для вас на багато кращим варіантом (наприклад зарплата на 75% більше), лише тому, що хтось з Ваших колег скаже, що ви - свиня, якщо так вчините? До Віди навряд чи можуть бути претензії. Працював сумлінно, показував гру. Він не відбуває номер на полі. Він нікого не обманює, нічого не вимагає, ніяких шантажів. Запропонуйте йому гроші, за які він вибере залишитись, а тоді можна давати оцінку його вибору.
Так, Вацко аж підскочив від радості, що Ярмоленко пішов. Але нічого вічного немає. Кроти теж порозповзаються.
Показать ответы
Вася, просто Вацко любит Бундес-Лигу...
Це ж треба! Дивитись цю фігню. Колись був заскочив, поки Циганик телився. Не міг своєчасно вийти в ефір. Так от глянув на ці рожі наглі. Більше не дивлюсь. І коли дивлюсь футбол на цих каналах (просто на інших не транслюють, ахметов закупив усі трансляції), то переключаю на інші канали, поки там знатоки виступають. Раджу Мицкану робити те саме і берегти здоров'я. Все має свій кінець.
Показать ответы
Вася, если хочешь смотреть иностранные лиги не на кАналах Футбол, то смотри через sopast, там можно и российские и английские и испанские трансляции посмотреть
Сам не гам і комусь не дам.
Показать ответы
Вася, ну куда его отдавать? Мбокани и Мораес уже в возрасте. Через пару лет уйдут и Беседин будет основным форвардом Динамо, так что пусть пока опыта набирается у таких мастеров как тот же Мбо или Ярмола. Одним словом ни в коем случае нельзя отпускать, пусть рахита Кравца забирают.
Про Суркіса - якийсь маразм. А от павлік знайомий з ахметом, а той працює на путіна. Аброськін їм допомагає. Це видно з того, як їм підгавкує московська преса. Дуже добре видно, хто працює на москву і хоче знищити український клуб. Після того не буде перепон, щоб грати навіть в донецьку. І може приймати закони про впихання промосковського донбасу в Україну.
Показать ответы
Вася, я что-то пропустил? Донбасс уже выперли с Украины?
Доки Шапаренко не матиме чоловічого вигляду, толку з нього не буде.
Показать ответы
Вася, слышь, мужик ты по имени :), футбол это мужская игра, там по умениям и игре судят, а не на красоте волос, маникюра, бровей и т.д. Малёхо ты промахнулся с любимым видом спортивной игры.
Вася, согласен, с Пуйоля, Кавани, Очоа, Энди Керрола, Виды и даже Рамоса (в молодости тоже был с длинными волосами) ничего так и не получилось
"Хацкевич обходится без этих нелепых оправданий". Назвати програш Янг Бойзу випадковістю - це лєпе оправданіє? Випадковість - це щось швидкоплинне. А 90 з гаком хвилин - це не випадковість. З Ворсклою - теж випадковість? Чи рівень майстерності?
Показать ответы
Вася, Так Хацкевич так и сказал не реализовывать такие моменты это мастерство такое у Динамо
Загребське Динамо радіє, що збулося зайвого. А чому радіє київське? Що Суркіс взяв ще одного пенсіонера. Він так любить гроші. А на 2млн. євро лоханувся. Адже через три роки його ніхто не купить. А вік буде пенсійний.
Показать ответы
Вася, суркис и лоханулся - это два слов, которые идут рука об руку уже свыше 10 лет
А вам двоим не кажется странным - что Суркис постоянно "лох", но тем не мение он - миллионер. А вы, которые "не лохи", и близко не подошли к его успехам. Возможно, всё таки, хвы чего-то не понимаете? Гипотетически.
Не хочу никого обидеть. Просто хочу донести мысль о том, что не всё так просто, как кажется на первый взгляд.
Ничего не найдено.