Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 79
Команда при ньому досягла дна. До цього часу команда відригує наслідки його роботи. А два чемпіонства - наслідок роботи Блохіна. Рауль з Ребровим порозганяли хлопців, яких набрав Блохін і команда розвалилась, а Рауль втік. Спартак постраждав трохи менше. Він там пробув не довго.
Показать ответы
Наслідок роботи Блохіна - спочатку перше в історії незалежності третє місце ДК в ЧУ, а через рік - перше в історії четверте.
Вася, ахахахах, поржав, аж настрій одразу піднявся! )))
Пермобан этому товарищу. спасибо.
Явно заказной коммент.
Вася, тонка іронія?
Вася, Олеже, ти?!
Далі - Колос, Інгулець, Прикарпаття. Всі не влізуть за один раз. Хтось вилетить, підніметься Кривбас, якщо побачить, що футбол відроджується, а павелко сяде, розженуть нинішнюю ффу, кдк. Розвалювалось не за один рік. Так же й буде відновлюватись. Про багато клубів, які грали в Прем'єр Лізі вже й забули.
Показать ответы
Вася, блаженний, хто вірує
Клоунами ми виглядаємо зараз, коли вже тошнить дивитись по 5-6 матчів шахтьор-Динамо, маріуполь-Динамо по 4 рази. І на стадіонах тихо-тихо. Я вважаю, що Дніпро, Волинь, Металіст, Інгулець, той же Колос, Оболонь цілком можуть грати в Прем'єр Лізі. Правда, декому прийти витратити більше коштів. Правда, частка Вацка та інших блюдолизів стане меншою. Але інші міста теж мають право дивитись футбол. А не тільки ті, кого призначили. Не потягнуть - через рік вилетять. В усьому світі так. Бо скоро збірна гратиме за рахунок одних натуралізованих кротів. Українських гравці не буде. Чим більше клубів, тим більша можливість молодим проявити себе. І ще не факт, що в чесній грі шахтьор виграє в Колоса.
Показать ответы
Вася, Пусть лучше играют 6 раз с кротами, которые хотя бы в футбол ИГРАЮТ, а не автобус ка Львов и прочие выставляют в надежде на дурачка. Так хоть накал какойто будет и уровень мастертва расти будет. Когда были Металл и Днипро при хозяйвах и сотавы у них были конкурентноспособны -не вопрос, но в данном случа от полулюбителтских автобусов в вышке толку не будет никакого.
Взагалі то Динамо згідно Регламенту мало б грати дома. До того всі кубкові матчі Динамо проводило на виїзді. Шахтар з Олімпіком грав дома.
Показать ответы
Вася, нет такого в Регламенте! Между командами одной лиги хозяина выбирает жребий. Не буду даже заморачиваться размышлениями "рыжий" был жребий или нет. Пофиг... Прошли те времена, когда все команды ехали в Киев просто погулять по городу, покушать борща с пампушками и купить киевский тортик, а результат матча был заранее предрешён.
Не ті команди в лідерах в першій лізі. Багато бабла доведеться витрачати головному кроту. При 12 командах дешевше.
Показать ответы
Вася, Днепр и так при старой схеме пройдет, Волынь через плей-офф скорее всего тоже.
Причины явно не в том команды какой ФПГ заходят, они скорее в качестве заходящих, их инфраструктуре и фин.возможностях. На 16 клубов в стране нет ни стадионов, ни денег, ни игроков, ни зрителей.
Молодець проти овець, а проти молодця і сам як вівця. Хоффенхайм не где-то рядом, а теж має 2 балла.
Показать ответы
Вася, гарно сказано!
А чого ми ниємо? Хто обрав павелка повторно? Як вся та нечисть, яка мала б залишитись на Донбасі, та й не тільки вони повлазила в структури ффу? А обласні федерації? Чому допустили рейдерство? І зараз у павелка в більшості федерацій підтримка. Самі винні. Павелко сам собі написав регламент. Має розвалювати наш футбол ще 5 років. Через 5 років нічого не залишиться. Гратимуть лише шахтьор і маріуполь. До цього часу навіть не відомо, скільки команд і як покидають Прем'єр Лігу і скільки і як заходять. Бо невідомо, яка команда яке місце посяде.
Показать ответы
Вася, да не будет ничего, какие 5 лет, после выборов вместе со своим шефом порохом полетит с должности кубарем, а может и из страны, смотря кто придет. Жаль конечно что не посадят, но у нас так не принято с бывшими поступать=)
Вони ніколи не винні. Згадайте, як по Циганкову пройшлись. так його ж ще й симулянтом назвали. А те, що ногу йому розпороли - це нічого. Це ж виродки. Як вони всі кидались на суддів, коли того койота вигнали. Суркіса за таке років з п'ять би на трибуни не пустили.
Показать ответы
Вася, быдлокроты все ж таки!
Він точно знає, що нинішнє керівництво такої дурниці не зробить і не запросить його. Він вже своє відтренував. Він тренує, коли йому на блюдечку подають гравців готовеньких. І вони грають. А він навіть рота не розкриває.
Показать ответы
Вася, це ж кого йому подавали? Він реально робив Металіст з нуля. Не один, звичайно, той же Красніков шукав гравців. Але сказати таке. Тож прізвища, будь ласка.
При нинішній системи розіграшу Ліги Європи сліпе жеребкування - повна дурня. Уявімо собі, що хтось з клубів другої ліги потрапляє напряму в Лігу Європи. А далі що? Ганьба для країни. Втрата чергових рейтингових очок? Ми вже й так опускаємось все нижче і нижче.
Показать ответы
Вася, Команда из второй лиги может попасть в ЛЕ только выиграв Кубок Украины, а шансы выиграть КУ для команды второй лиги равны нулю при любом жребие.
Вася, а як таким клубам щось виграти?
Ничего не найдено.