Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 69
"Командой управляют, а все остальное второстепенно" - ось тут собака зарита. Хто і як "управляют"? Для чого було замінювати Циганкова. Хто винен? Хацкевич. Команда могла домучити цей матч і виграти. І так постійно. Через дурні заміни команда втрачає очки. Гравці деградують (як завжди ще з часів Реброва і не тільки). Подивіться на Русина. Він в грі майже участі не бере і не може пробігти якихось 20 метрів і віддати пас. Адже цей момент, якби він віддав пас Циганкову, міг вирішити долю матчу. Якби не випустили Морозюка, теж результат міг би не змінитись. В команді немає тренера, але "Командой управляют, а все остальное второстепенно".

Показать ответы
Вася, коли команда вибігає в контратаку 2 в 1 чи 3 в 2, це типова ситуація, для якої на тренуваннях потрібно відпрацьовувати варіанти дії і взаємодії між гравцями групи атаки, щоб потім у вирішальний момент не винаходити велосипед. А Русин діяв так, наче взагалі вперше в житті опинився у такій ситуації.
Циганков, як мені здалося, під кінець матчу вже дуже сильно вимотався. За такою тренерською головою нема гравецьким ногам спокою.
Нічого, буде платити аліменти.
Показать ответы
Вася, в шахтьорі аліменти не платять(беруть приклад із палкіна).
Якби ЧеЧе був толковим гравцем (марлосом), то він мав би вже грати. За решту не знаю. Сідклей зіграв непогано, але потрібно хоча б пару матчів. Але в мене таке враження, що Красніков шукає хороших гравців для кротів і металіста, а непотріб пропонує Динамо. Хоча і Ребров і Хацкевич багато нормальних хлопців випхнули з команди. А тепер збирають те, що іншим не потрібне.
Показать ответы
А ничего, что это игроки не сопоставимы?! Учите матчасть, а то начинаете паковать на позиции в Динамо что попало, не разбираясь, кто и на какой позиции играет!
Я так зрозумів, що задача Краснікова - шукати нападаючих, які не забивають.
Показать ответы
Вася, так что Вы так Красникова не взлюбили? )) Во-первых, новость никакая. Не будет Динамо сейчас искать подобного форварда. Свой Супряга, Русин, Беседин есть. Нужен хороший зрелый забивной форвард. Во-вторых, не верю, что это работа Красникова. Красников работает по Южной Америки. Кроме того, не будет он предлагать подобного футболиста. За ним ходит репутация неплохого селекционера. Не будет он ее портить ради таких совсем небольших денег
Не зрозуміло, на кого працює Красников. Кротам і металісту рекомендує кращих, в Динамо бере гірших. Взяли ще й Заварова. Він був одним з кращих як гравець. Але... Одним словом, можливо щось буде змінюватись після четвертого місця в чемпіонаті.
Показать ответы
Вася, а почему Вы решили, что нам он впихнул худших? Я подозреваю, что игроки эти хорошие. Только когда вся команда играет в непонятную игру, то, что можно ожидать от новых игроков? Это первое. Во вторых, все-таки наши финансовые возможности отличаются от возможностей Шахтера. Ну не можем мы перспективного бразильца взять за 10-15-20 млн. Никак. Ну и последнее. Все-таки, на мой взгляд, Сидклей и Че Че весьма интересные футболисты (Буэно практически не видел). А вот насколько тренер сможет их вписать в общую модель игры и существует ли она вообще, это другой вопрос
"Крутий" форвард. Мало того, що грав за клуби нижчі від Динамо за класом, старий, то ще й "багато" забиває. Навіть Сент-Етьєн, який часто брав відпрацьований матеріал з Динамо, хоче його скоріше позбутися. До Бесєдіна йому далеко.
Показать ответы
Вася, то же Вербич пришел откуда? из гранда говорите? Идейе был куплен у Сошо, тоже говорите плохой форвард, который играл за клубы ниже классом? Еременко играл за Уму(фин), Сиена, Удинезе - тоже плохой игрок, игравший за слабые клубы? можно продолжать, а можно напомнить заезжих звезд из именитых клубов, которые только капусту рубили и "лечились" типа Кранчар, Мбокани.
По Шапаренку з першого дня було видно, що хлопець фраєриться. Він має думати про футбол і йому віддаватись, а не про те, як він виглядає. Йому давно треба було привести себе до нормального стану (підстригтись).
Показать ответы
Вася, а "нормальное состояние" - это какое, а? Бокс, полубокс, наголо? :) Кстати, у Шапаренко ещё губы большие! С ними ничего ему не надо сделать, а? Ну урезать там, ушить, закатать :)
Яка різниця, як хто виглядає. Хтось патлатий,хтось лисий. Кожен має право на вибір. Патлатість, ще нікому не заважала грати у футбол!!!!
Вася, Пирло, видимо, не в курсе, что он, как оказывается, не в нормальном состоянии. Причем всю свою карьеру) Видимо, в Италии нет Вась)))
Вчора писали, що він не хотів в Динамо, а хотів в Європу. Хто бреше?
Показать ответы
Вася, первый раз прессу читаете?
Головне, що Діма не розчарувався в футболі. В Реброві і Хацкевичі - так. В футболі - ні. Молодець! Бо ті двоє разом з шевченком вгробили Гусєва і багатьох інших.
Показать ответы
Вася, шановний, Ви такі дурниці мелите, капець. Чи Ви дійсно вважаєте що Хльобас гравець рівня ЛЧ??? І нам не треба шукати нападника, а треба посадити Беса на лавку і з Хльобасом на вістрі йти в ЛЧ??!
"Если Дерлис не получит ту же зарплату, которую он имеет в «Динамо», то во вторник Дерлис вернется в Украину". А він тут вже комусь потрібен? Особливо після того, як він так рвався з Динамо, бо не хотів грати. А зарплату хоче таку, яка була в Динамо, де йому було "погано".
Показать ответы
Справедливости ради, Дерлизу предложили искать себе другую команду. "Динамо" предложило!
Ничего не найдено.