Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 37
Це ж треба! Дивитись цю фігню. Колись був заскочив, поки Циганик телився. Не міг своєчасно вийти в ефір. Так от глянув на ці рожі наглі. Більше не дивлюсь. І коли дивлюсь футбол на цих каналах (просто на інших не транслюють, ахметов закупив усі трансляції), то переключаю на інші канали, поки там знатоки виступають. Раджу Мицкану робити те саме і берегти здоров'я. Все має свій кінець.
Показать ответы
Вася, если хочешь смотреть иностранные лиги не на кАналах Футбол, то смотри через sopast, там можно и российские и английские и испанские трансляции посмотреть
Сам не гам і комусь не дам.
Показать ответы
Вася, ну куда его отдавать? Мбокани и Мораес уже в возрасте. Через пару лет уйдут и Беседин будет основным форвардом Динамо, так что пусть пока опыта набирается у таких мастеров как тот же Мбо или Ярмола. Одним словом ни в коем случае нельзя отпускать, пусть рахита Кравца забирают.
Про Суркіса - якийсь маразм. А от павлік знайомий з ахметом, а той працює на путіна. Аброськін їм допомагає. Це видно з того, як їм підгавкує московська преса. Дуже добре видно, хто працює на москву і хоче знищити український клуб. Після того не буде перепон, щоб грати навіть в донецьку. І може приймати закони про впихання промосковського донбасу в Україну.
Показать ответы
Вася, я что-то пропустил? Донбасс уже выперли с Украины?
Доки Шапаренко не матиме чоловічого вигляду, толку з нього не буде.
Показать ответы
Вася, слышь, мужик ты по имени :), футбол это мужская игра, там по умениям и игре судят, а не на красоте волос, маникюра, бровей и т.д. Малёхо ты промахнулся с любимым видом спортивной игры.
Вася, согласен, с Пуйоля, Кавани, Очоа, Энди Керрола, Виды и даже Рамоса (в молодости тоже был с длинными волосами) ничего так и не получилось
"Хацкевич обходится без этих нелепых оправданий". Назвати програш Янг Бойзу випадковістю - це лєпе оправданіє? Випадковість - це щось швидкоплинне. А 90 з гаком хвилин - це не випадковість. З Ворсклою - теж випадковість? Чи рівень майстерності?
Показать ответы
Вася, Так Хацкевич так и сказал не реализовывать такие моменты это мастерство такое у Динамо
Загребське Динамо радіє, що збулося зайвого. А чому радіє київське? Що Суркіс взяв ще одного пенсіонера. Він так любить гроші. А на 2млн. євро лоханувся. Адже через три роки його ніхто не купить. А вік буде пенсійний.
Показать ответы
Вася, суркис и лоханулся - это два слов, которые идут рука об руку уже свыше 10 лет
А вам двоим не кажется странным - что Суркис постоянно "лох", но тем не мение он - миллионер. А вы, которые "не лохи", и близко не подошли к его успехам. Возможно, всё таки, хвы чего-то не понимаете? Гипотетически.
Не хочу никого обидеть. Просто хочу донести мысль о том, что не всё так просто, как кажется на первый взгляд.
Хто не знає, хто такий Гусєв, Шовковський, Блохін для Динамо краще б не ганьбився і не ліз з своєю тупою писаниною. Я міг би багато написати про це. Але розумні і так розуміють, а тупого спочатку потрібно вилікувати. Один такий був. То його вже десь араби лікують.
Показать ответы
Вася,
Может расскажешь кем бы стали Ребров и Шева если сидели на лавочке в 20 лет, а вместо них на поле выпускали Леоненка? Наверно со стареющим Леоном точно добрались бы до 1/2 ЛЧ.. Или расскажи как бы сложилась судьба Блохина, если б условный Лобановский или Базилевич продолжали играть в Динамо?
Мені цікаво, що цей пан бурмотітиме, якщо, не дай бог, щось станеться трагічне. З командою, з вболівальниками Динамо. Він тоді заявлятиме, що Динамо винне. Як в Одесі з Шахтарем. Вважаю, що Динамо має брати письмові гарантії безпеки з кожного з таких діячів: павелки, генінсони, авакови, аброськіни. Всі, хто відповідальний за безпеку, мають дати гарантії. В разі відмови когось, їхати не потрібно. А далі видно буде. Згадайте, як шахтар грав кубкові матчі. Динамо їздило грати на поганому полі, а шахтар грати на нормальному відмовився. І нічого. А тут Динамо попередило давно.
Показать ответы
Вася, так МВС, СБУ та СДО вже дали відповідь, що не рекомендують проводити матч.
Так уже силові органи дали бумаги, що проводити матчі там не можна. Я навіть в цьому випадку не розумію дії того ж МВС, вони дають листа ДК, що там небезпечно проводити матчі, і в той же час приймають участь в організації матчу з Вересом. Толку з того, що дадуть бумажки типу гарантуємо, а якщо щось трапиться, що вони скажуть, типу, упс, вибачте, ми це не могли контролювати.
В Одесі не така ситуація була і то Чорноморцю деякі матчі не давали там грати. А тут місто в зоні прильоту града (не кажучі вже про Смерчі і Урагани, які можуть взагалі з території рашки прилетіти).
Думки Франкова і Ахметова співпадають. Але інші міста хочуть дивитись футбол. Хоча інтерес вже не той. Ще пару років таких чемпіонатів, як цьогорічний з 10-12 команд і можна забути про український футбол.
Показать ответы
Інші міста хочуть дивитись свою команду проти Динамо і Шахти. Подивіться відвідуваність у Кропивницькому, та чи навіть у Олександрії!
Вірною дорогою йдете, пане Суркіс. Один такий лозунг привів до розвалу Союзу. Ваш веде до розвалу Динамо. Краще продай команду.
Показать ответы
Вася, Динамо Киев развалилось с развалом СССР.
У нас все команды были приспособлены к социалистическому, равноправному обществу. Но никак не к капитализму.
Все весомые достижения ДК были достигнуты при советской васти - чемпионства в конкурентноспособном, сильном чемпионате, СК, 2 КОКа.
Команда 1999 лишь последний выхлоп советской футбольной школы.
Никто не обязан покупать Динамо, и вбухивать в него огромные деньги.
Заметьте, те клубы из постсовка, кто выиграл ту же говночашку, ЦСКА, Зенит, Шахтер - отнюдь не были грандами советского футбола.
Так, что господа, как говориться - желания должны совпадать с возможностями.
Ничего не найдено.