Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 16
Буяльський не розуміє, що він саме та людина яка має накривать такі удари і зони.
Показать ответы
DMastaR, +. Шепелев в этом смысле намного лучше.
насмішив момент коли чудак після удару через себе ледь встав!!))А так рівень гри нашої УПЛ.Якась Говерла - Метал Зап.
Показать ответы
ты,вспомни как закончили с метал.зап,скольким не разрешили? играть в говерле?игры с шахтёром, с зарей,Фиорентиной?Чемпионыи двадцать пять игр вчемпионате.умник.
Совковий менеджмент - це наявність 8 ми Віце президентів з динамівськими серцями,які не зрозуміло за що відповідають і жодного спеціаліста нової формації(молодого менеджера з досвідом роботи в європейському клубі). Совкова селекція - це наявність таких селекціонерів як Біба,Веремеев,Беззсонов.
Показать ответы
Дякую за пояснення. По менеджменту частково погоджуюсь, але я не бачу проявів совкової селекції, за останній рік як мінімум. Належність вищезгаданих людей до радянської епохи зовсім не визначає іх нездатність відповідати вимогам сучасного вектора селекції. Може ви хочете сказати, що вони нічого не розуміють у сучасному футболі та не вміють підбирати потенційних новачків для клубу? Ви особисто бачили як вони працюють і що саме роблять на своїх посадах? Якщо ні, то на чому грунтується ваше ствердження?
Давайт хлопці і Дніпру не менше 3х баночок,щоб Циганик захльобнувся.Я розумію що "дружня команда" і всьо такоє ну треба чемпіонство взяти з Дніпром в гарному стилі!!!
Показать ответы
наверное, интересный футбол получиться, наблюдая как сильный унижает слабого.
Я вчора навіть переключив на великий футбол!!! надоїло пістійне скиглення циганика. Правильно Іщенко йому сказав: "Дніпро програло і у Вас насторою немає!!"
Повнісьтю не погоджуюсь.При Реброві немає такого поняття як "совковый подход к комлектации состава и фузруковское тренерство."Раффаель сам не хотів за Динамо грати і своєю грою нагадував нинішнього Мбокані,в першому сезоні за Гладбах був дійсно на високому рівні а зараз його показники набагато скромніші.Мехмеді сам по собі слабкий гравець і Фрайбург його рівень,там здається в нього 2 мячі і 1 гольова.Рубен з тої когорти гравців ,що грають лише в Аргентині в своєму середовищі,бальшого він не показав ні в Вілльяреалі ні в Динамо.з Бенуа розійшлися спокійно,і я більш ніж впевнений,якщо б він хотів грати за Динамо тоо він би був стартовим гравцем.Згоден з ти ,що в Динамо менеджмент совковий і селекція теж,але "фузруковское тренерство" - це не про Реброва.
Показать ответы
Що ви маєте на увазі під поняттями совковий менеджмент та совкова селекція? Будь ласка дайте пояснення як саме це стосується Динамо.
знаю,що точно можна подивитись на великому екрані на Шуляві у "Сіті Пабі",але невідомо чи Динамо чи Дніпро будуть показувать!!
Показать ответы
Дякую! Дніпро точно покажуть на "Олімпійському"!)))
фішка в тому ,що Вінчіч-Дрінчіч навіть не свиснув коли Сидора зрубали.
Показать ответы
И не свистнул бы, пока Ярмола не врезал фломастеру, у бокового залепило видать..
я згоден що Драговіч грав а Хач лічився,але коли він виздоровів і почав грати то за 9 матчів у всіх турнірах ДК пропустило лише 2 голи!!! і то у безбашній грі з Метал Запом.при Драговичу ДК в захисті грало менш надійно і пропустило 6 голів(у матчах без Хача).Звичайно пара Драго Хач основна і вони розуміють один одного креще ніж Драго і Сілва або Віда.Ну і чогось відразу перед очима дії "кращого захисника" в матчі за Суперкубок проти Гладкого.імхо
Показать ответы
Драгович больше игр отыграл чем Хачериди за 1 круг, сравнивать, при ком меньше они пропустили - неуместно. И как я уже говорил, Хачериди после травмы не так надежно играл в защите. Зевал нормально так.
ну з приводу кращого ти мабуть погарячився.Хачеріді надійніший,непоступливіший,кращий у грі головою,боротбі та і позиційно сильніший.імхо
Показать ответы
В этом чемпионате, за первый круг, лучшим был Драгович. Лучший дэф Динамо за первый круг. Хачериди лечился и когда подтянулся, не так надежно действовал. Ко второму кругу должен набрать.
Ну это ты еще Манчестеру расскажи....)))))Ну и Ювентусу заодно.Пока на Хача только Шахта западала , да и то чтоб подразнить.
було б дуже непогано,такий гравець може без проблем закрити ліву бровку.головне щоб не було проблем з мотивацією
Показать ответы
Да он уже давно не тот.Хуже Тайво и Тремуиланаса.И старше.Утка скорей всего
Селина можно б было до конца этого ставить.
Ничего не найдено.